Hakkımızda

TARSAN DANIŞMANLIK Ankara’da uzman ekibi ile faaliyetini sürdürmekte ve Türkiye’de İmalat, Tekstil, Enerji, Madencilik, Gıda, Turizm, Eğitim, Sağlık, Stratejik Yatımlar gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara; Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK- IPARD) Projelendirmeleri, Yatırım Teşvikleri Kalkınma Ajansı Projeleri ve Tarım Bakanlığı bünyesindeki diğer Hibe Projeleri konularında Danışmanlık ve Kredilendirme konularında hizmet vermektedir.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Ekonomi Bakanlığı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Kalkınma Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, TUBİTAK, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, vb. tüm kamu, kurum ve kuruluşlardaki

Avrupa Birliği Tarım ve Kırsal Kalkınma (TKDK- IPARD) Hibe Destekleri,
Kırsal Kalkınma Yatırım Projeleri
Kalkınma Ajansları Hibe Destekleri,
GAP ve DAP Hibe Destekleri,
Tarım ve Hayvancılık Kredileri,
Tarım, Hayvancılık ve Sanayi YATIRIM TEŞVİK Belgeleri,
Milli Emlak Arazi Tahsisi,
TURİZM Belgelerinin Temini,
Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Belgeleri Temini,
Bölgesel Kalkınma AJANSLARI Hibe Destekleri,
Sübvansiyonlu Yatırım Kredileri,
İhracat Kredileri,
KOSGEB Destekleri,
Marka Patent Belgeleri,

gibi birçok hizmetleri yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde titizlikle yerine getiren TARSAN DANIŞMANLIK, birçok kamu, kurum ve kuruluş tarafından tanınan ve bilinen bir danışmanlık firmasıdır.

Zamanın önemini, gizliliğin ve güvenin değerini bilen bir danışmanlık firması olarak Ankara’da tecrübeli; konusunda uzman ve her türlü gereksinim duyulan bilgi donanımına sahip ekibimizle size bir çalışma arkadaşınız kadar yakın olmak istiyoruz.

Şirketimizi sadece hizmet satın almak için değil bilgi almak için de rahatlıkla arayabilirsiniz. Hedefimiz, öncelikle sizleri bilgilendirmektir. Çünkü biliyoruz ki; sizin bilgilenmeniz işlerinizin çoğalmasına ve büyümesine sebep olacaktır ki bu da bizimle çalışmak için gereken ilk adımdır.

VİZYONUMUZ
Yatırımcılarımızın ve ekipteki çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de konusunda en iyi olmaktır.

MİSYONUMUZ
Hizmet çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

– Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
– Yatırımcılarımızın zamanına ve haklarına saygı duymak,
– Ekipte çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
– İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarını görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.

Tüm bu bilgiler ve faaliyetlerimiz neticesinde; ekte sunmuş olduğumuz ve hizmet verdiğimiz Türkiye genelindeki firma ve yatırım konuları ile ilgili seçilmiş olan referans firmalarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu firmalar hizmet vermiş olduğumuz; Türkiye genelindeki firmalarımızın belirli bir kısmıdır ve bu bilgiler firmamızın çalışmaları hakkında sizlere de bir fikir vermesi amacıyla paylaşılmaktadır.

Saygılarımızla…

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın