Şırnak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılımcıları Belli Oldu

Written by user. Posted in Duyurular

Şırnak’ta yapılacak olan uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmaya hak kazanan başvuru sahipleri belli oldu. Katılımcı listelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bölgemizde ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörlerinden biri olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla yeni girişimci adaylarının fizibilite ve iş planına dayanarak bilinçli yatırım yapmalarını desteklemek amacıyla Ajansımız ile KOSGEB arasında geliştirilen işbirliği kapsamında uygulamalı girişimcilik eğitimleri düzenlenecektir.

Eğitimler 20 – 23 Nisan 2017 tarihleri arasında Saat 09.00 – 17.00 saatleri arasında Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Eğitime katılım tamamen ücretsiz olup katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Şırnak Katılımcı Listesi için lütfen tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

user

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın