Tarım Yayımcısı ve Danışmanlarına Duyuru

Written by user. Posted in Duyurular

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmeliğin sertifikaların vize edilmesi başlıklı 17. maddesinin 1. fıkrasında tarım yayımcısı ve tarım danışmanı sertifikalarının üç yılda bir vize ettirilmesi, vize başvurusu yapan kişinin bu süre içerisinde tarımsal konularda en az iki eğitime katıldığını belgelemesi gerektiği bildirilmektedir.

Bu amaçla, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitemizin 20.11.2013 tarihli toplantısında söz konusu tarım yayımcısı ve tarım danışmanlarına yönelik tarımsal konularda İl Müdürlüğümüz tarafından eğitim düzenlenmesine dair Karar alınmıştır.

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitemizin bahsi geçen 20.11.2013 tarih ve 21 sayılı Kararı gereğince İl Müdürlüğümüzce düzenlenecek birer gün süreli eğitimlerin program bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Tarım yayımcısı sertifikasına sahip personelin ve tarım danışmanlarının dikkatine önemle duyurulur.

 

 

EĞİTİM PROGRAMI

 

Sıra No Eğitimin Konusu Tarih Saat Eğitimin Yeri
1 Bitki Koruma ve Bitki Sağlığı 27.04.2017 09.00 – 17.00 İGTH Müdürlüğü Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı Salonu
2 Gübreleme 28.04.2017 09.00 – 17.00 İGTH Müdürlüğü Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı Salonu

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

user

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın